Omschrijving
UNIEK OBJECT aan de Postjeskade in het trendy De Baarsjes. Het betreft een zeer lichte 3-dubbele bovenwoning met een woonoppervlak van 125 m2 op eigen grond. In 2011 volledig en zeer luxe gerenoveerd in moderne stijl waarbij gebruik is gemaakt van duurzame materialen. Dozen uitpakken en klaar.
De Postjeskade kenmerkt zich door rust en vrij uitzicht maar tegelijkertijd dichtbij uitvalswegen, het hippe Oud West met haar Foodhallen en het levendige Vondelpark. Voor de deur ligt het rustige maar net zo mooie Rembrandtpark. Binnen 10 fietsminuten ben je in hartje Jordaan, Leidseplein of Amsterdam Oud Zuid. Lijn 1, 15 en 17 stoppen om de hoek. Station Lelylaan met trein en metro is slechts twee haltes of 5 fietsminuten verwijderd.
Indeling
Entree op de tweede verdieping met eigen trap. Op de derde verdieping toegang tot hal met ruim berghok (tevens opstelling was/droogmachine en CV) en apart toilet met fonteintje. Rechts entree tot de slaapkamer met zeer luxe en suite badkamer, voorzien van inloopdouche met rainshower en handdouche, ligbad en vloerverwarming. Alle kranen zijn van Hans Grohe roestvrijstaal. Over de volle breedte ramen voorzien van houten design shutters. Toegang tot balkon op het Oosten. De slaap/badkamer is verder voorzien van 4,5 meter inbouwkast.
Aan de andere kant van de hal entree naar de ruime woonkamer (voormalig twee kamers) met prachtig vrij uitzicht over de Postjeswetering en het Rembrandtpark. Alle seizoenen komen hier voorbij. In de woonkamer is een design gashaard geïnstalleerd (Faber). Open trap naar de vierde verdieping waar de gigantische – volledig op maat gemaakte - leefkeuken zich bevindt. Via 2 x openslaande deuren toegang tot het heerlijke terras van 24m2 gelegen op het Zuidoosten. In de zomer heb je hier van vroeg in de ochtend tot einde middag zon, maar ook in de winter geniet je hier optimaal van daglicht. Aan de voorzijde nog een klein frans balkon, waar je nog net niet de bomen kunt aanraken.
Vierde verdieping : De keuken is voorzien van een 5 pits gasfornuis, quooker, ijskast met aparte vrieslades (Liebherr), combi-oven, stoomoven en vaatwasser (allen Miele). In deze ruimte ook een tweede toilet met ruim voorportaal met wasbak.
Vijfde verdieping: hier zijn een vide en een tweede slaapkamer zijn gecreëerd. Deze verdieping kan eenvoudig uitgebreid worden met een derde slaapkamer en tweede douche.
Het huis is een oase van ruimte, licht, rust en heel veel luxe. Door de gehele woning ligt een moderne witgerookte eiken visgraatvloer. Beide slaapkamers zijn voorzien van airconditioning. In het dak zijn 5 Velux dakramen geïnstalleerd. Alle leidingen en elektriciteit zijn in 2011 volledig vernieuwd. Geheel voorzien van dubbelglas en geïsoleerd dak. Parkeren kan altijd voor de deur, op basis van vergunning.
Bijzonderheden:
Eigen grond
Goede VVE professioneel beheerd
Servicekosten € 141,50 pm
2016 buitenkant helemaal geschilderd en dakgoot achterzijde vernieuwd
Dit huis is een must see!
Alle kenmerken »